Nová alternativa správy domů v Mostě

Alternativa správy domů v Mostě

V Mostě bydlí většina obyvatel v panelových nebo činžovních domech. Správa domů je přitom v mnoha ohledech palčivým tématem.

Dlouhodobě mnozí Mostečané volají po změně správy jejich domů a my jsme skutečnou alternativou.

V Mostě a Litvínově spravujeme nemovitosti již 23 let. Celkově působíme v 52 bytových domech s více než 3000 byty a 6500 obyvateli. To je velmi dobrá zkušenost pro to, abychom věděli, jak má správa domů ve prospěch obyvatel domů vypadat.

Největší problémy bydlení v panelových domech v Mostě

Lidi v Mostě trápí spoustu věcí. Ať už jsou to problematičtí nájemníci, dlužníci, či vztahy v domě.

Poslední dobou je to také nezájem vlastníků o práci pro dům. Stávající členové výborů, kterým je většinou přes sedmdesát, nemají komu pomyslné veslo předat. My jim v tom umíme pomoci. Třeba tím, že za ně uděláme veškerou byrokracii a další činnosti s domem spojené. A výbor si dále rozhoduje, jak se s prostředky vlastníků bude nakládat.

Ale to je jen jedna ze služeb, které nabízíme.

Lepší správa domu

Zajišťujeme pro obytné domy kompletní služby spojené s administrativou budov, počínaje evidencí plateb přes vyúčtování nákladů až po zasílání upomínek nebo pomoc s neplatiči. To ale není vše.

Vedeme účetnictví a také poskytujeme právní služby. Staráme se o domy po technické stránce, jako jsou revize, opravy nebo údržba domu s non-stop dispečinkem.

Mimo to fungujeme také jako takzvaný „profesionální“ předseda, který se stará o dům a je vždy dostupný. Naše hlavní změna je ale v přístupu.

Chceme, aby se lidem v Mostě dobře bydlelo, aby byli ve svém bytě či domě rádi.

Chceme, aby lidé měli se správou jejich nemovitostí co nejméně starostí. To je náš cíl.

Pomoci můžeme i Vám. Ozvěte se.